Híreink

Az óvodai jelentkezéshez JELENTKEZÉSI LAP kitöltése szükséges, mely letölthető a www.debrecen.hu oldalról is. A kitöltött jelentkezési lapot az első helyen megjelölt intézménynek kell elektronikusan elküldeni 2023. május 3.-ig.

Az új koronavírus járvány okozta egészségügyi veszélyhelyzet fennállása alatt Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint fenntartó ügyeleti rendszerben biztosította az óvodás gyermekek napközbeni felügyeletét.

A farsangi időszak vízkereszttől (jan. 6.) a húsvétot megelőző negyvennapos nagyböjt kezdetéig, hamvazószerdáig tart. A tavaszvárás ősi örömünnepe.
A magyar farsangi szokások a középkorban honosodtak meg, a királyi udvarban az olasz és francia, míg falun a német hatás érvényesült. Jellemzői a farsangi jelmezes felvonulások, táncmulatságok. A nagy...

Tájékoztatjuk a szülőket, hogy 2019. 11. 11-én az óvodánk Márton napi lámpás felvonulást tartunk az óvoda épülete körül. Indulás 16:15 perckor.